Menü
Sepetim
Outlet ürünlerde %70'e varan indirimler

Nobile Rudis 75 ml Erkek Parfüm

Nobile Rudis 75 ml Erkek Parfüm
Nobile Rudis 75 ml Erkek Parfüm

Koku Ailesi: ODUNSU DERİ

Rudis kendini büyük bir erdeme adamıştır: Güç.

Tahtadan yapılan bir kılıç olan Rudis, özgürlüğünü kazanan gladyatörlere ganimet olarak verilmektedir. Bir araç ama aynı zamanda özgürlüğün de simgesi: Gladyatör artık köle değil!

Arenaya girmeden önce korkusunu yenmek için, kuru meyve ve üzümden yapılmış bir elma şarabı içti Gladyatör. Ama neden 21. yüzyılda gladyatörlerden bahsediyoruz? Massimo Nobile, bugün tüm profesyonellerin ve iş insanlarının kazanmak için kendi savaşları olduğunu düşünüyor. Bu yüzden onların mücadelesine hem zihinsel hem de fiziksel olarak enerji veren bir koku yarattık. Bu nesneden ilham alan koku, bu nedenle, güç ve yumuşaklığı, savaş ve özgürlüğü, yaşam ve ölümü, erkekliği ve zayıflığı aynı anda düşünmek zorundaydı.

Rudis 'in kutusu, Dünyada sadece beş zanaatkarın deriyi bu şekilde işleyebildiği bir işçiliğe sahip. Deriyi ıslatmakla başlayan bu süreç gerçekten uzun sürmektedir. Daha sonra, kılavuz olarak kullanılan şişenin aynı şekline sahip bir tahta parçasıyla, henüz ıslak olan deriyi alıp ilk tarafını ahşaba sararak fırında pişirilmeye bırakılır. Bir sonraki adım, kutuyu oluşturan her iki taraf ve eğriler için aynı işlemi izleyerek deriyi tekrar ıslatmaktır. Bu karmaşık işlemden sonra birleşme noktaları veya dikişleri göremezsiniz ve deri adeta bir tahta parçasının sertliğine ulaşır. Son aşamada ise cilalanır ve kesilir. Kutu nasıl kesildiğine bağlı olarak sadece tek bir şekilde kapatılabilir. Kapağı doğru kapatmak için kılavuz oluşturan iki nokta vardır.

  • Üst notalar: Bergamot, kuru meyveler, meyveli notalar, şarap.
  • Orta (Kalp) Notaları: Gül, sardunya, karanfil, safran, sedir ağacı.
  • Alt notalar: deri, Paçuli, vetiver, tütsü, misk, helikrisyum.
  • 2015 FIFI ÖDÜLLERİ KAZANANI (RUSYA)
  • Burun: Antonio Alessandria
  • Parfüm Kodu: Akşam
  • Parfüm Modu : Güç ve cesaret
  • Stok: 2
  • Model: rudis
3.400,00₺

Gönderim: Siparişlerinizin teslimi sadece Türkiye sınırları içerisine yapılmakta olup, gönderim alanları UPS Kargo ağlarıyla sınırlıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

14 iş günü içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde geri gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, UPS Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.

İade bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir ya da WhatsApp Business hattından iletişime geçilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde,  geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İade Adresi: Turan Güneş Bulvarı 102/A Hilal Mah. Çankaya / Ankara

Destek için info@ganiyalcin.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya +905077647777 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır