Menü
Sepetim
Outlet ürünlerde %70'e varan indirimler

Fougere Nobile 75 ml Erkek Parfüm

Fougere Nobile 75 ml Erkek Parfüm
Fougere Nobile 75 ml Erkek Parfüm
Fougere Nobile 75 ml Erkek Parfüm
Fougere Nobile 75 ml Erkek Parfüm
Fougere Nobile 75 ml Erkek Parfüm

Koku ailesi: FOUGERE

Fougère "eğreltiotu" anlamına gelir, ancak 1882'de Paul Parquet tarafından bergamot, lavanta, sardunya veya menekşe yaprağı, kumarin (tonka fasulyesi), Vetiver ve meşe yosunundan yapılmış bir akordur. Bu zamansız zarafet, Fougere'mizde yüceltilir, ancak zengin koku alma piramidi için modern ve farklı bir şekilde: daha iyi bir gelecek inşa etmek için geleneklerimizle de bağlantılıdır.

"Zamanı için avangard olan bir fougère uyumu. Suya özgü, ışıltılı, n üst notalarda mineralli su ve soda ile geleceğe dair olumlu vizyonunu vurgulamaktadır.

Ailesine olan bağlılığını simgeleyen fougère akordu doğal kökenli notaları sayesinde kendi içinde bir sığınak olarak doğaya  gönderme yapmaktadır. On dokuzuncu yüzyılın sonlarında iki ünlü Maisons tarafından iki yenilikçi kokuda ilk kez ortaya çıkan fougère uyumu,  altmışlı yıllara kadar ilerici notaları çağdaş bir klasik haline gelene kadar başarılı olamadı. Bu onun dünyaya olan açıklığını, İtalya dışındaki gerçeklere olan ilgisini vurguladı.

Müthiş cazibesini ortaya çıkarmak ve onu çekici kılan o özel detayı aramak için bir fougère uyumu. Sofistike olmasıyla öne çıkan bir adam. Kimseye ait olmayan, bireyselliğini, cesaretini ve güçlü kişiliğini vurgulayan, birçok kadına çekici gelen bir koku sürüyor kendisine.

Son olarak geçmiş, daha iyi bir gelecek inşa etmek için ruhuna rehberlik eder.

Tütün, tıraş kremi kokusu, vanilya ve tonka fasulyesi notaları gibi çağrıştıran kokulardan oluşan bir geçmiş."

Anne Sophie Benagiel, nose of Fougere Nobile,
Los Angeles Art & Olfection 2016 Finalisti.

  • Üst Notalar: Bergamot, lavanta, fesleğen mutlak, karabiber.
  • Orta (Kalp) notası: elemi, sardunya, tütün, aldehit C12
  • Alt notalar: Vetiver, tonka fasulyesi, paçuli, sandal ağacı, misk
  • Parfüm Kodu: Gün boyu
  • Parfüm Modu: Zamansız zarafet
  • Stok: 4
  • Model: fougerenobile
1.950,00₺

Gönderim: Siparişlerinizin teslimi sadece Türkiye sınırları içerisine yapılmakta olup, gönderim alanları UPS Kargo ağlarıyla sınırlıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

14 iş günü içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde geri gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, UPS Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.

İade bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir ya da WhatsApp Business hattından iletişime geçilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde,  geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İade Adresi: Turan Güneş Bulvarı 102/A Hilal Mah. Çankaya / Ankara

Destek için info@ganiyalcin.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya +905077647777 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır