%70'E VARAN OUTLET ÜRÜNLERİNİ ŞİMDİ İNCELE

Pitti Uomo #97 'den Notlar

Bir Pitti Uomo fuarını daha tamamladık. Seferi iptal olan uçuşlar, pass geçilen inişler, saatte 70km hızı aşan rüzgarlar yıldırmadı bizi ve Floransa'ya nihayet vardık. 
Efendim, "Nedir bu Pitti Uomo?" diyenler için kısaca şöyle anlatalım. Dünyaca ünlü birçok markanın ve gözde tasarımcıların, kapsül koleksiyonlarını tanıtmak için katıldığı bir erkek hazır giyim fuarıdır. Tabi fuar dediysek, koca standlardan ibare değil burası aslında. Birbirinden şık giyinimli bloggerlar, influencerlar fuarın giriş kısmında adeta boy gösterisi yapmaktalar. Pırlantalı saatler, Napoli işçiliği ceketler birbiriyle yarışıyor adeta. Akşam düzenlenen partileri anlatmıyorum bile, her biri ayrı saraylarda, bahçelerde düzenlenen etkinlikler, dj performansları... Sizin anlayacağınız Pitti Uomo başlı başına bir "İtalyan İşi".
97.'si gerçekleştirilen fuarda 2020-2021 yılına ait ön hazırlıkları gözlemledik. Birkaç marka hariç, markalar aynı renk tonlarını kullanıyor. Önümüzdeki sonbahar ve kış bol bol tarçın ve hardal renklerini görmeye hazır olun. Bunun yanında sneakers trendini atlamamak lazım, artık bundan kaçış yok. Bu arada benim gardolabım buna çoktan uyum sağladı bile. Takım elbiselerin altına spor ayakkabı gerçekten keyifli bir hal almaya başladı fakat! her takım elbisenin altına değil... Ne de olsa klasik giyimin asla modası geçmez, asla asilliğini yitirmez. Sneakers kullanımı için size ufak bir ipucu veriyorum; torba cep ceket ve mümkünse astarsız ceketlerinizin altına gönül rahatlığıyla spor ayakkabı giyebilirsiniz. Kapak cepli ceketle tercih etmezseniz sevinirim! 
Sizlere, Pitti Uomo'dan notlarımı aktarmak istedim. Önümüzdeki 2 ay boyunca koleksiyon hazırlıklarımız devam edecek. Ben de bu sırada fırsat buldukça detayları size aktaracağım. Kendinize iyi bakın. Beni sosyal medyadan da takip etmek isterseniz şuraya instagram hesabımı bırakıyorum : @serdaryalcin_ 
Tekrar görüşmek üzere.


Bu gönderiyi paylaşın


Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini unutmayın